Deprese? Nemám na ní čas!

3. července 2009 v 9:40 | © výtlems.kissa |  soukromé boje
Zítra se má prostřední sestra vdává, takže je tu docela honička a všudypřítomné vedro a dusno na kondičce nikaj nepřidávají.


Včera přišly letáky Kaufland a musela jsem je roznést a hned potom, co jsem "zfalšovala" jeden šek, který se bude dávat novomanželům, jsme jely s nejstaršími sestrami (S. a K.) do Děčína pro svatební šaty a obleky pro tátu a pro synovce (J. a F.). Ta paní, co nám je připravovala ale S. smlouvu dala stranou a zapomněla a na ní, tudíž nezkrátila oblek pro J., takže jsme ještě jely s auty do myčky a poté jsme se pro ně vrátily. Po návratu si všichni dospělí dasli kafe a S. se syny, K. a máma jely připravit stoly. Mezitím jsem vygruntovala kuchyni, na níž je velmi dobře poznat, že je nás v domě devět a tři z toho jsou děti (aspoň, že M. je moc malý na to, aby dělal nepořádek vyjma chvílí, kdy potřebuje přebalit, nebo se nají, navíc ta flaška zas takovou paseku nenadělá a plíny se hned vyhazují. Pak už byl večer a šla jsem na počítač, le vsedm se M. vzbudil, že má hlad, a tak jsem narychlo dělala kaši pro miminka. Naši dorazili ve čtvrt na devět a v devět se šlo spát.

Dnešek není o nic lepší. Hned co se S., F. a J. vzbudili, jeli s mamkou koupit dárkový koš. Až F. usne, bude se uklízet celý dům a odpoledne jedu s mamkou k holiči. Pak budeme dodělávat ovocné košíčky.

Řekla bych, že se zblázníme, ale F. nás nenechá ve štychu a rozesměje nás, ať je nám sebehůř. Dneska válí už od rána. Představte si, jak si ani ne dvouleté dítě hraje s malým nafukovacím míčkem, hodí ho po vašem otci a zakřičí: "Dědo, aport!" :D

Mno nic, teď zase otravuje brácha, že jsem tu moc dlouho. Tak já letím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama