Březen 2010

Myslíš si, že jsem blázen? - kapitola 6.

13. března 2010 v 23:42 | © výtlems.kissa |  Myslíš si, že jsem blázen?
"Sakra! Spálili nám všechno jídlo," zařval tlouštík, "tohle jim nedaruju! Zaběhni pro Shikamaru, já je zdržím."

Dívka vylezla z jámy, která je ochránila před jistou smrtí a rozeběhla se na druhý konec vesnice k malé zchátralé chaloupce, zatímco se Chouji vydal za vetřelci. Navzdory jeho nadváze netrvalo dlouho, než je dostihl.

"Jak to, že přežil? Kromě toho, že neumíš mluvit, nehodíš ani výbušnej kunai?" kritizovala vysoká dívka s modrými vlasy. Pohledem azurových očí propichovala svého podsaditého spolubojovníka s blond vlasy po pas. Ten jí to oplatil pořádnou ranou do zad.

Myslíš si, že jsem blázen? - kapitola 5.

13. března 2010 v 23:42 | © výtlems.kissa |  Myslíš si, že jsem blázen?
Dům na samém okraji vesničky Orodame vypadal zpustle, byl však obýván tříčlennou skupinou ninjů z Konohy. Nevěděli, jak dlouho tu budou. Už to byla celá věčnost, co poslali pro posily, a stále nikdo nepřicházel. Nedivili se tomu. Danzo byl schopen udělat vše pro získání moci, včetně vyvražďování klanů, ale nikdy by neposlal jinchuurikiho mimo vesnici, to by znamenalo ztratit z dohledu svou ultimátní zbraň a to nemohl dopustit.

Celý měsíc neviděli jediného ze svých přátel a tady znali jen mladou ženu a jejího syna. Zbytek vesnice je neustále přehlížel. Tak dávali obyvatelé zapomenuté vesničky najevo opovržení nad ninji ze skryté Listové. Ať se trojice snažila, jak chtěla, nedařilo se í vzbudit v lidech žádnou důvěru.

Návrat! Ale na jak dlouho?

13. března 2010 v 23:41 | © výtlems.kissa
Tak jsem zase tady a doufám, že už nebudu muset na delší dobu odejít :)

Rozhodla jsem se, že z tohoto blogu absolutně zmizí cizí tvorba a tak se z něj stane kus mě samotné :) Samozřejmě přibydou nové články a bude ji sakra hodně, protože fakt, že nemám čas sem chodit neznamená, že vůbec netvořím, naopak! Mám v rezervě pár pěkných obrázků a taky některé povídky a další píši, takže hned jak mě chytne můza, pokusim se je přenést na papír nebo do noťasu, i kdyby to mělo být ve dvě ráno :D

To by bylo asi vše k mému návratu. Snad jen se mrkněte na blog-o-anime, páč tam se taky snažim o sto šest dohnat, co jsem zameškala :) Ovšem pokud vás manga, ani anime nezajímají, rozhodně vás k jeho návštěvě nenutím ;-)