Štěstí v neštěstí? Pondělí 12.4.2010

12. dubna 2010 v 13:32 | © výtlems.kissa |  soukromé boje
Včera jsem se marně pokoušela přinutit se k předělání mé prezentace, takže zůstala nedodělaná a pokažená. Ve škole jsem se však dozvěděla, že jsem z celého semináře asi jediná, kdo něco přinesl a mí spolužáci se dopracovali teprve k polovině a nebo ještě vůbec nezačali. Další věc, která mě potěšila, ačkoli jde de facto o špatnou zprávu, je, že vůbec nikdo z nás nepochopil, k čemu jsou sestavy v oné databázi, ačkoli mě teď napadlo, že by mohly sloužit jako jakési potvrzení o vyplnění údajů (jako se ku příkladu objeví stránka se všemi údaji, které jste zadali, pokud objednáváte zboží přes internet).


On celý dnešní den je prazvláštní. Ráno jsem místo do školy šla k nosní-ušní-krční, kde mi kladli na srdce, že bych měla kvůli svému nosu zhubnout (aby nepraskaly cévky). Také jsem se dozvěděla, že už jsem zdravá, ale hned v další větě mi lékařka doporučila operaci.

Do školy jsem dorazila během třetí vyučovací hodiny a nevědomky tak unikla hned třem testům a to neohlášené z teorie z fyziky, ohlášené z německých slovíček a doplňkové ze zeměpisu. Tedy fyzice a zeměpidu jsem unikla nevědomky, jelikož na zaměpis jsem zapomněla a navíc jsem na něj původně chtěla jít, ale množství lidí v čekárně mi to nedovolilo. Čemu jsem však neunikla, byla třetí čtvrtletní práce z matematiky, tentokrát na téma "Kuželosečky". Mé pocity z ní se dají shrnout do jediného slova - smíšené. Včera jsem nad těmito zapeklitými křivkami strávila asi třetinu dne (druhou nad databází a třetí v nemocnici u synovce). O to zvláštnější je zjištění, že mi podle všeho vychází trojka, nicméně pokud jsem u zbylých příkladů napsala správně alespoň postupy, mohla bych dosáhnout ke dvojce, což je však velmi nepravděpodobné. I další hodina - angličtina - nás překvapila testem, ale ten byl jen symbolický na záporné předložky.

Takže jsem vlastně psala dvě písemky z pěti, ale přesto jsem byla až nezdravě šťastná, když jsem se dostala po angličtině pryč ze školy. Nicméně jsem se musela vrátit a teď čekám, až začne odpolední vyučování (mé vzpomínané aplikace počítačů). Teď sedím v knihovně a okupuji jeden ze čtyř počítačů určených studentům a píši tento článek.

Zvláštní je, že se vůbec netěším domů. Tedy bylo by to zvláštní, kdybych nevěděla, že mám dva dny na dopsání, nebo spíše opsání sešitu z fyziky a dopočítání všech těch příkladů, které nám v poslední době učitelka zadala, protože dnes údajně na hodině řekla, že si ve středu vezme naše sešity a dá nám z nich známky. Pokud navíc bude zkoušet, hrozí (nebo je spíš téměř jasné), že půjdu já, protože jsem nepsala minulé dva testy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Matoušková | E-mail | Web | 17. dubna 2010 v 0:39 | Reagovat

Nepíšeš nejhůř a hlasovala jsem pro přijetí do autorského blogu. Jenom bych trochu doupravila desing, ten anděl má (alespoň mně se to tak zobrazuje) uřezanou půlku těla a to vůbec nevypadá hezky. :-)

2 Výtlems.kissa | Web | 18. dubna 2010 v 12:45 | Reagovat

[1]: Jj, desing chystám, tenhle je uspůsobený mému laptopu a počítači, kde máme širokoúhlý monitor, takže andělíček je "vcelku", ale už mě začala unavovat ta barva, takže chystám něco světlejšího 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama