Snad už je konečně konec

10. července 2010 v 20:00 | © výtlems.kissa |  chod blogu
Posledních několik týdnů pro mě bylo velmi složité dostat se na blog, jelikož schovávám všechny taje, které se chystám ukázat světu, schované ve svém notebooku, který však poslední dobou fungoval čím dál hůře a operační stystém (Windows Vista Basic) hlásil jednu chybu za druhou.

Jelikož máme doma kromě tohoto systému na CD ještě starý Windows XP, rozhodl se můj šikovný tatínek ho tam dát, ale nešel v něm internet, jelikož byl "ušit namíru" Vistě, takže jsme se po nervy drásajících týden trvajících pokusech o jeho nahození rozhodli vrátit se k Vistě a česem přejít na Windows 7, ale místo verze Basic jsme dali šanci vybavenějšímu Home Premium, které jsme také doma našli.

Od té doby je zatím klid a jediný můj současný problém je najít instalační CD k tiskárně, ačkoli napadá mě ještě jeden - měla jsem z poloviny hotový Fan Flash a teď ho budu muset dělat znova. Vše k něu mám naštěstí zálohované, ale budu to muset zase všechno načasovat... ale to nemění nic na tom, že tu jsem a chystám další články.

A na co se můžete těšit?


1) Recenze:
Vyslovím svůj názor o anime a mangách Naruto (a potažmo i Naruto Shippuuden), Bleach a možná i dalších.

2) Povídky:
Na první čtení se můžete těšit hned, jak přepíši 7. díl sériovky Myslíš si, že jsem blázen? tentokrát s názvem "Souboj inteligence", kde bude Shikamaru čelit podobně inteligentnímu ninjovi, jako je on sám.
Do konce měsíce snad také dokončím romantickou jednorázovku Království papírových stěn, která je pro mě samotnou takovou relaxací.

3) Obrázky:
Málem bych zapomněla na těch pár obrázků, které mám nachystané. Mimo jiné uvidíte jak zábavné jsou naše hodiny němčiny a češtiny. Dále mám rozpracovaný úvodní obrázek k sériovce Kletba tří hlav. Vlastně mi chybí jen třetí hlava a nápis.

4) A co videa:
Samozřejmě také doufám v dokončení mého prvního Fan Flashe, ale to zatím neslibuji.

5) Úvahy tentokrát ne:
S "uvažováním" mám momentálně trošku problém, takže žádnou úvahu nečekejte, ačkoli jsem teď přišla na dobrý námět, který bych mohla zpracovat. Vlastně jde o jediné slovo - něcisti. Jsem si jistá, že vám toto slovo nic neřekne, tedy jestli se mnou nechodíte do třídy a nepamatujete si rozhovor s naší učitelkou základů společenských věd, ale vysvětlí ho (snad výstižně) ve své úvaze, pokud se  k ní donutím.

6) To nejlepší nakonec:
Tenhle layout už se mi nelíbí (asi proto, že jsem ho vlastnoručně kreslila, ladila a vymýšlela), takže nejpíš vytvořím nový v letních barvách, ale tentokrát nebudu obrázky kreslit já osobně, ale nejspíš budu čerpat z výtvorů jiných lidí (tedy pokud mi to dovolí). Obměna čeká i menu, které se snad stane přehlednějším, ale o jeho podobě nejspíš nechám hlasovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama